Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Beyaz Orkide

Güzelliği, zarafeti, mis kokusu ve kendine has asaleti ile insanı her gün yeniden büyüleyen Beyaz Orkide, yıllardır aynı zamanda özel günlerin de simgesidir. İster anne babanıza, ister sevgilinize, isterseniz de arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz bu eşsiz çiçek, her durumun ağırlığını taşıyabilecek kadar da güçlü. Uzun yıllar boyunca yaşayabilen bu güzellik her ortamda rahatlıkla yetiştirilebilir ve eğer iyi bir şekilde bakılırsa yılda üç dört kez çiçek vererek büyüsünü kaybetmeden seneler boyunca sizinle yaşar. Siz de özel günlerinizde sevdiklerinize ne alacağınızı düşünüyorsanız, beyaz orkide her zaman doğru bir seçenek. Cicek.com’dan tek tıkla uygun fiyatlı ürünleri sipariş vererek sevginizi gönderin, hızlı, taptaze ve güvenli şekilde sevdiklerinize ulaşsın!

Beyaz Orkide Çeşitleri

Dünyanın hemen hemen her yerinde yetişerek güzelliğin ortak dili haline gelen orkidenin binlerce çeşidi var ama bunlar arasından en gözdesi şüphesiz ki asaletiyle girdiği her ortamı zenginleştirmeyi başaran beyaz orkide. Zarif, ince uzun gövdesi ve narin çiçekleriyle özel günlerin vazgeçilmez armağanı olan beyaz orkideyi kendi isteğinize göre tek daldan beş dala kadar yine sizin tercihinize özel vazolarda sipariş ederek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. İsterseniz saksıda, cam fanusta ya da özel mesajlı vazolarda da sipariş verebilirsiniz.

Özel Günlerinizin Armağanı

Genelde çiçeklerin belirli anlamları vardır ve o anlamlarına göre de özel günlerde hediye edilirler. Beyaz orkide ise birçok özel gün için uygun ve gönderildiği kişiye göre değişiklik gösterilebilecek bir güzelliğe sahip. Eşinize ya da sevgilinize bir yıldönümü hediyesi olarak da gönderebileceğiniz beyaz orkide, geçmiş olsun demek amacıyla ya da sevdiğiniz bir kişinin yeni işini tebrik etmek için gönderilebilir. Söz, nişan, düğün gibi özel günleri kutlamak ya da sadece teşekkür etmek amacıyla gönderilebilen beyaz orkide, okazyon ne olursa olsun sevdiklerinizi mutlu edecek eşsiz bir güzelliğe sahip.

Beyaz Orkide’nin Eşsizliği

Beyaz orkide, ilk bakışta bile anlaşılabileceği üzere temizlik ve saflık anlamına gelir. Bulunduğu ortamda bir bahar hissiyatı yaratarak stresi uzaklaştırır, hayatta olmanın ve yaşamın eşsizliğini yansıtır. Etrafa yaydığı benzersiz mis kokusuyla günün yorgunluğunu alarak huzur ve dinginlik yaratır. Tarih boyunca beyaz orkide sevgiyi temsil eder ve sevilen kişiye layık görülür. Çok dayanıklı ve aynı zamanda da çok narin bir çiçek olduğu için aşkın da temsilidir. Bu yüzden eğer siz de onları mutlu etmek, duygularınızı onlara ifade edebilmek için doğru anlamı taşıyan bir hediye vermek isterseniz cicek.com her zaman yanınızda.

Bulunduğu Her Yerin Yıldızı

Beyaz orkide, hem görüntüsü hem de kokusu itibari ile bulunduğu her ortama baharı getirir. Işıklı ve havadar ortamlarda rahatlıkla yetişen bu zarif çiçek, evlerinizde çok zahmetsiz bir şekilde bakılıp büyütülebilir. Ayrıca iş yerlerinin atmosferini değiştirmek ve güzelleştirmek, gün içindeki enerjiyi arttırmak ve stresi azaltmak için de tercih edilebilir. Saksıda ya da vazoda kolay bir şekilde yetiştirilen beyaz orkide, bulunduğu her ortamda saf ve temiz görüntüsüyle ilgi çekerek mutluluk yayar ve yıldız olmayı başarır.

Eğer siz de sevdiklerinize bakmaktan hiç sıkılmayacakları, her gün kendilerini özel hissedecekleri, özel günleri daha da anlamlı kılacak ya da sadece içinizden geldiği için alacağınız bir hediye arıyor ama bulamıyorsanız, estetik görüntüsü ve derin anlamı ile beyaz orkideyi tercih edebilirsiniz. Alanında uzman kişiler tarafından özenle yetiştirilen çiçekler ve birbirinden güzel tasarıma sahip saksılar ve vazolar ile muhteşem bir hediye için uygun fiyatlarıyla cicek.com’a güvenebilirsiniz!