Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Doğum Günü Çiçekleri

Bugün onun günü! Tutkuyla bağlı olduğunuz aşkınızın, sizi dünyaya getiren güzeller güzeli annenizin, dağ gibi arkanızda her daim duran babanızın, omuzunda ağladığınız ve birlikte güldüğünüz dostunuzun… En sevdiklerimizin doğum günlerinde bizim de içimizi bir neşe kaplar. Çünkü eğer onlar doğmasaydı yollarımız kesişemezdi değil mi? Doğum günü denildiğinde akla genelde iki ritüel gelir. Bunlardan ilki doğum günü pastası ikincisi ise doğum günü hediyesidir. Doğum günü için hediye seçmek de oldukça zordur. Fazlaca düşünce, emek ve zaman ister. Akıllarda sürekli “Acaba beğenir mi?” sorusu vardır.

Doğum Günü Çiçeği Nasıl Seçilir?

#1 İhtiyacı olan bir şey alabilirsiniz. Ancak sizden önce almamış olmasından emin olun. Tabii aldığınız hediyeye gerçekten ihtiyacı olup olmadığı da önemli bir etken. Bu sebeple oldukça riskli bir seçenek. Hayatına dair bütün detaylara hakim olduğunuz ancak romantik bir ilişki içerisinde olmadığınız kişilerde oldukça faydalıdır. Fakat bu kişi sevgiliniz değil. O daha ince bir hediye bekliyor :) (Kim için Uygun? Anne, baba)

#2 Hobilerine yönelik bir hediye alabilirsiniz. Hediye seçtiğiniz kişi yüzme ile ilgileniyorsa ona güzel bir mayo veya palet alabilirsiniz. Elbette değişim kartı ile birlikte. Eğer evde zaman geçirmeyi veya bir şeyler büyütmeyi seviyorsa bir saksı çiçeği, bonsai veya teraryum da seçebilirsiniz. (Kim için Uygun? Arkadaş, sevgili)

#3 Romantik bir hediye alabilirsiniz. Doğum günleri de en az Sevgililer Günü kadar romantizmi hak ediyor. Sevgilinize veya eşinize ne alırsanız alın, yanında çiçek göndermeyi sakın unutmayın. (Kim için Uygun? Eş, sevgili)

#4 Kendi el yapımınız bir hediye hazırlayabilirsiniz. El emeği göz nuru sürpriziniz, sevdikleriniz için her zaman çok değerli hediye seçeneklerindendir (Kim için Uygun? Herkes)

#5 Kıyafet veya takı alabilirsiniz. Yine riskli olan bir hediye grubu. Ancak daha önce de belirttiğimiz gibi, değişim kartı şart! (Kim için Uygun? Anne, baba, arkadaş)

Herkese uygun bir başka hediye de elbette doğum günü çiçeği. Mis kokusu ve güzel görünümü ile çiçeklerle başlamış bir gün ne kadar kötü geçebilir ki? Sevdiklerinizin yeni yaşlarına enerji dolu başlamaları Cicek.com'un doğum günü kutlama çiçekleri ile bir tık uzakta. Şık bir çiçek aranjmanı sevdiklerinizin bu özel günlerinde klişeleşmiş hediyelerin dışında zarif bir sürprizdir. Siz de hayatınızdaki en özel kişilere Cicek.com’un benzersiz çiçek tasarımları ile mutluluk verici bir sürpriz yapabilirsiniz. Birbirinden güzel ve göz alıcı orkideler, sevginizin en masum göstergesi olan papatyalar, zarefetin temsili güller ile sevdiklerinize bu özel günü anlamlı kılabilirsiniz. Her biri birbirinden taze çiçeklerle hazırlanmış mis kokulu bir çiçek sepeti veya doğum günü buketleri ile sevdiklerinizin doğum günü mutluluğunu katlayarak, hafızalarda tüm hediyelerden daha ayrı bir iz bırakabilirsiniz.

Cicek.com'da özel olarak hazırlanan doğum günü çiçeklerini online sipariş verebilir, aynı gün teslimat seçeneği ile sevdiklerinize dilediğiniz saat aralığında sürpriz yapabilirsiniz. Güzel çiçeğinizi süsleyecek doğum günü mesajları ile birlikte göndererek duygularınızı hem çiçeklerle hem de kelimelerle ifade edebilirsiniz. Siz de Cicek.com’un birbirinden güzel doğum günü çiçekleri ile sevdiklerinize özel olduklarını hissettirirken unutulmaz bir doğum günü yaşatabilir, uzakları yakın edebilirsiniz.