Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Kutuda Gül

Sevginin, bağlılığın ve aşkın simgesi olan güller, şık tasarıma sahip özel hazırlanmış kutuları ile göz kamaştırıyor. Tüm kadınların en sevdiği çiçeklerden biri olan güllerin kutudaki görüntüsüne hayran kalabilirsiniz. Doğum günü, Anneler Günü, Sevgililer Günü, yıldönümü gibi özel anlarınızda sevdiklerinizi mutlu etmek için kutuda gül aranjmanlarını tercih edebilirsiniz. Bakımı, zarif görünümü ve hoş tasarımı ile sevdiklerinizin içini ısıtacak kutuda gül ile hediye seçiminde farkınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Saf ve temiz duyguları anlatan, bağlılıkları simgeleyen, hayalleri gerçeğe dönüştüren beyaz gül aranjmanları ile gönlünüzden geçenleri sevdiklerinize yansıtmak çok kolay. Sevgiyi hissettiğiniz, değer verdiklerinize bir gülümseme armağan etmek istediğiniz her an Cicek.com yanınızda.

Mutluluk ve Coşku Tek Bir Kutuda

Rengarenk çardak güllerinden oluşturulan, yeşillikler ile zenginleştirilen özel tasarımlar ile sevdiklerinize coşku ve mutluluğu tek bir kutuda sunabilirsiniz. İçinizden geldiği her an sıradan geçen bir günü unutulmaz kılmanız mümkün. Yuvarlak veya kare kutuda sunulan özel tasarım kutuda gül aranjmanları ile sevginizi anlatmanın zarif yolunu keşfedebilirsiniz. En içten duygularınızı yansıttığınız özel bir not ile sevdiklerinizi mutlu etmeniz çok kolay. Canlı ve enerji veren renklerdeki güllerden oluşturulan, hediye edildiği kişiye baharın sıcaklığını ulaştıran mutluluk kutusu özel günler için ideal hediye seçenekleri arasında bulunuyor. Farklı renk ve sayıdaki gülleri, inci ya da kurdele detaylı kutu tasarımları ile Cicek.com her zevke hitap ediyor. Her masayı güzelleştiren, her günü unutulmaz kılan, hediye edildiği kişiyi özel hissettiren ve en değerli duyguları ifade eden kutuda gül tasarımları ile mutluluğu hayatınıza davet edebilirsiniz.

Aşkın Simgesi Kırmızı Güller

Aşkın ve tutkunun simgesi kırmızı gülleri, özel tasarım kutusunda sevdiğinize sunabilirsiniz. Göz alıcı bir görünüm sunan kutuda gül aranjmanları çiçeklerin ilk günkü tazeliğini korumasına yardımcı oluyor. Hayatınızdaki özel insanı kutuda gül tasarımları ile şaşırtabilirsiniz.

Kırmızı güller ile aşkınızı yansıtırken beyaz güller ile sevdiğinizin adını unutulmaz bir tasarıma dönüştürebilmeniz mümkün. Aşkın Baş Harfi gül aranjmanları ile sevdiğinizin adının ilk harfini kırmızı güllerin arasında beyaz güller ile taçlandırabilirsiniz. Kişiye özel bir hediye seçeneği olan bu çiçek tasarımları ile sevdiğinize ne kadar özel olduğunu hissettirin.

Baharın Renkleri İle Canlanın!

Kutuda gül tasarımları içerisinde yer alan canlı renklerdeki güllerden oluşturulan aranjmanlar ile baharın coşkusunu ruhunuzda hissedebilirsiniz. Enerjiye ihtiyaç duyan, stresli bir gün geçiren sevdiklerinizin, kutuda gül tasarımları ile gülümsemelerini sağlayabilirsiniz. Taptaze bahar çiçeklerinden papatyalar ile süslenmiş kişiye özel harf tasarımlı gül aranjmanları, sevdiklerinize doğanın mucizesini hediye etmenizi sağlıyor.

Özel kutusunda ve dekoratif porselen vazosunda sunulan gül tasarımları ile önemli günleri kutlayabilmeniz mümkün. Sevdiklerinizin çalışma masasına, odasına veya ofisine kutuda gül seçenekleri ile konuk olabilir ve onları mutlu edebilirsiniz.

Kişiye özel, sevimli kutu seçenekleri olan gül aranjmanları ile değer verdiğiniz kişilerin doğum günlerini daha anlamlı hale getirebilmeniz mümkün. Sevdiklerinizin mutlu günlerinde bu duyguyu paylaştığınızı göstermek veya zor günlerde bir nebze olsun neşe yaratmak için sevimli tasarıma sahip kutuda gül aranjmanlarını tercih edebilirsiniz.

Siz de sevdiklerinizin her an yanında bulunmak, sıcak bir gülümsemenin sebebi olmak, beklenmedik anlarda mutluluk yaratmak için Cicek.com aranjmanlarını tercih edebilirsiniz. Sade, göz alıcı, ihtişamlı ve samimi tasarımları ile her güne ve her kişiye özel seçenekler sunan Cicek.com, aynı gün teslimat ve farklı ödeme seçenekleri ile siparişlerinizde size kolaylık sunuyor. Şık bir kutuda sunulan güllerin ihtişamından faydalanarak özel günlerinizi büyülü anlara dönüştürebilirsiniz.