Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Salon Çiçekleri

Yaşam alanlarının havasını değiştiren, baharın coşkusunu odanıza taşıyan salon çiçekleri ile gününüzü güzelleştirebilmeniz mümkün. Geniş ve sık yaprakları, renkli çiçekleri ile göz alıcı bir görünüm sunan salon çiçekleri, özel günleri kutlamak için ideal. Uzun süre dayanan, bakımı kolay, iç mekanlarda yaşamaya müsait bu çiçek aranjmanları ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Yaşadığınız ortamın dekorasyonuna anında uyum sağlayan, sıcak bir atmosfer yaratan, samimi bir etki uyandıran salon çiçek aranjmanları ile doğayı yakınınızda hissedebilirsiniz. Güçlü kökleri, dayanıklı dalları ve hemen solmayan yaprakları ile salon çiçekleri güçlü yapınızı ortaya çıkarır.

Saksıda Yeşeren Mutluluk

Salon çiçekleri, modern ve zarif saksı veya vazolar içinde sunulur. Az bir güneş ışığı ile tüm yıl çiçek açan, yemyeşil yapraklarıyla huzur veren Antoryum salon çiçeği, ortama neşe saçar. Salon çiçekleri bakımında sulama çok önemlidir. Yaz ve kış aylarında farklı su ihtiyacı olan bu aranjmanlar özenle yetiştirebilir. Sadece güneş ışığı değil farklı ışık kaynaklarından da faydalanabilen salon bitkileri, kolay bakılan ve muhteşem görünen canlı aksesuarlardır. Sevdiklerinize ve size dostluk eden, her anınıza şahit olan bu bitkiler ile yaşadığınız mekanlarda ferahlık sağlayabilirsiniz. Anneler günü, sevgililer günü, yıldönümü, doğum günü gibi özel günlerinizde sevdiklerinize saksıda yeşeren bir mutluluk armağan edebilirsiniz. Yıllarca kalıcılığını koruyan bu özel hediye ile değer verdiğiniz kişileri şaşırtabilirsiniz. Her açan çiçek ile aranızdaki bağı güçlendirebilmeniz mümkün.

Kapalı ortamların vazgeçilmez bitkisi Tropic Snow ile estetik görünümün büyüsüne kapılabilirsiniz. Kocaman yeşil yaprakları ile huzur veren, doğanın derinliklerini yansıtan bu bitki ile yaşam alanlarınıza renk katabilirsiniz. Özel günlerde değer verdiğiniz kişilere salon bitkisi aranjmanları hediye ederek doğanın mucizevi etkisini sunabilirsiniz. Her gün büyüyen, yeşeren ve zamanla çiçek açan bu aranjmanlar ile sevginizi günden güne büyütebilirsiniz. Çiçeklerin ruha iyi gelen yönünü sevdiklerinizle paylaşabilmeniz mümkün. Çiçek yetiştirmenin ve bitkilerle ilgilenmenin ruhunuza sağladığı dinginliği, olumlu enerjiyi ve sakinliği hayatınıza dahil edebilirsiniz.

Doğal ve Dekoratif Bir Görünüm

Ofis, salon, çalışma odası, kütüphane veya okul gibi birçok farklı mekana anında uyum sağlayan salon çiçekleri ile yaşadığınız ortama doğayı davet edebilirsiniz. Modern tasarıma sahip vazo ve saksıları ile salon çiçekleri, dekoratif bir görünüm sunar. Zelkova Bonsai, minik ağaç görünümü ile sıra dışı tarzınızı yansıtır. Farklı ve otantik görüntüsü ile Bonsai aranjmanları, sevdiklerinize özel hissettirir. Doğal ahşap kütük saksı içinde sunulan salon çiçekleri ile natürel bir stil yaratabilirsiniz. Çiçek açan veya sadece göz alıcı yapraklardan oluşan salon çiçekleri, sıradan geçen bir günü unutulmaz kılabilir. Sevgi ve ilgi ile büyüyen aranjmanlar, sevdiklerinize her gün sizi hatırlatır.

Kişiye Özel Tasarımlar

Doğanın zarif ve güçlü yapısını yansıtan salon çiçekleri, kişiye özel tasarlanan vazoları ile kişiselleştirilebilir. Sevdiklerinizle en unutulmaz anlarınızı içeren fotoğraflarınız ile süslenen vazo tasarımları, anlamlı bir hediyedir. Aile fotoğrafınız ile süsleyeceğiniz Bonsai, güçlü aile bağlarınızı simgeler. Sevdiğiniz ile birlikte mutlulukla gülümsediğiniz bir fotoğrafın yer aldığı salon çiçekleri, aşkınızın mucizelerini gözler önüne serer.

Siz de özel günlerinizde veya içinizden gelen her an sevdiklerinizi gülümsetmek, uzun süre kalıcı bir armağan sunmak, emek ve sevgiyle yetiştirilen bir mutluluk yaratmak istiyorsanız salon çiçeklerini tercih edebilirsiniz. Cicek.com, aynı gün teslimat ayrıcalığı, farklı ödeme kolaylıkları ve erişilebilir fiyat seçeneği ile size birçok farklı aranjman sunuyor. Sevdiğinize, aile üyelerinize ya da kendinize bir armağan sunmak için salon çiçek aranjmanlarına göz atabilirsiniz.