Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Vazoda Çiçekler

Sevdiklerinizi mutlu etmenin en kolay yolu onlara rengarenk ve zarif çiçekler sunmaktan geçer. Üstelik bu birbirinden özel çiçekler göz alıcı vazolar içine yerleştirildiğinde dekorasyon açısından da son derece çarpıcı bir etki yaratır. Cicek.com'un vazoda çiçekler için sunduğu geniş yelpazede orkide, papatya, gül, lilyum ve gerbera gibi farklı seçenekler bulmanız mümkün. Sevdiklerinizin özel günlerini, yeni iş başlangıçlarını, evliliklerini ve tüm başarılarını kutlamak için Cicek.com'un uygun fiyatlarından faydalanarak dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.

Yeni Başlangıçları Kutlamanın En İyi Yolu

Bahar ayları doğanın uyanışa geçtiği ve tüm güzelliklerini gözler önüne serdiği zamanlar olarak bilinir. Bu yüzden ilkbahar mevsimi insanlarda yeni enerjileri ve pozitif duyguları uyandırır. Baharın açan ilk çiçekleri olan papatya ve gerberalar ise yeni başlangıçları kutlamak için oldukça ideal. Sevdiklerinizin iş başlangıçları, evlilikleri ya da yeni evleri için bir tebrik çiçeği arıyorsanız bu romantik ve neşeli aranjmanları tercih edebilirsiniz. Özellikle papatya ailesinin en göz alıcı üyesi olan gerbera çiçeklerini sevdiklerinize vazo içinde sunabilir ve çarpıcı bir etki yaratabilirsiniz. "Renkli Düşler" aranjmanı 3 adet beyaz, 3 adet kırmızı, 2 adet pembe gerbara içeriği ile kalpleri ısıtmaya yeter. Silindir biçimindeki cam vazosu daha sonra bile kullanılabilir şık bir aksesuar olmaya aday. Beyaz papatyaların zarafetinden vazgeçemiyorsanız Cicek.com seçenekleri arasında sayısız papatya aranjmanını da bulabilirsiniz. Bu zarif çiçekleri romantik deniz kabukları ile birlikte sunan "Papatya Küresi"ni tercih ederek son derece dekoratif bir hediye seçimi yapabilirsiniz.

En Özel Hislerin Temsilcisi Olan Güller de Cicek.com'da

Kırmızı tüm dünyada aşkın, sevdanın ve tutkunun rengi olarak; kırmızı güller ise aşıkların çiçeği olarak tanınır. En özel hislerinizi anlatmakta zorlandığınız zamanlarda ya da hayatınızdaki en özel insana olan hislerinizi tekrar tekrar göstermek istediğinizde bu özel çiçeklerin etkisinden faydalanmanız mümkün. Cicek.com aşıkların tüm isteklerine cevap vermek için kırmızı gülleri farklı aranjmanlarla ve birbirinden şık vazolar içinde sunuyor. Aşkın Gizemi, Unutulmaz Aşk ve Büyülü Sevgi aranjmanları Cicek.com tasarımları arasında bir hayli öne çıkıyor. Özellikle "Unutulmaz Aşk" aranjmanı 200 adet kırmızı gül içeriği sayesinde sevdiklerinizin kalbini kazanmaya aday. Görkemli duruşu ile bulunduğu tüm mekanlarda bakışları üzerine çeken unutulmaz aşk aranjmanına en özel fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Sevdiklerinize pozitif bir enerji göndermek isterseniz sarı gül aranjmanları tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Cicek.com'un 41 adet sarı gül içeren "Yaz Akşamı" aranjmanını bu amaçla tercih edebilir ya da yeni bebek doğumlarını kutlamak için sipariş verebilirsiniz.

Asaletin ve Masumiyetin Çiçek Dünyasındaki Temsilcileri

Lilyum, orkide ve beyaz güller sade renkleri ve narin duruşları ile dikkat çeker. Bu narin çiçekler kendileri kadar özel vazolar içinde sunulduğu zaman son derece minimalist bir etki yaratır. Cicek.com orkide çiçeklerini beyaz ya da mor renkleri ile sunuyor ve seramik vazolar ile güzelliklerine güzellik katıyor. Kokularıyla da çarpıcı hisler uyandıran orkideler asaletin ve gücün temsilici olarak öne çıkıyor. Bu narin çiçekleri annenizi mutlu etmek ya da en kıymetli dostlarınızı sevindirmek istediğinizde tercih edebilirsiniz. Ailenize yeni katılan bir bebeğin gelişini kutlamak için özel bir tasarım arıyorsanız "Sade Büyü" aranjmanı tam da size göre. 12 adet beyaz lilyum ile 5 adet beyaz gülün bir araya geldiği bu tasarım daha ilk bakışta kalpleri ısıtıyor ve en masum hislerin tercümanı oluyor. Cicek.com'un özenle hazırladığı vazoda çiçek seçenekleri içinde daha birçok yaratıcı tasarımı bulmanız da mümkün. En uygun fiyatlar ile alışveriş yapmak ve sevdiklerinizi mutlu etmek isterseniz siz de hemen sipariş verebilirsiniz.