Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Yeni Bebek Çiçekleri (Doğum Çiçeği)

Yeni bebek sahibi olan sevdiklerinize neşe dolu sürprizinizle kocaman bir gülümseme hediye edebilirsiniz. Cicek.com’un Yeni Bebek çiçekleri kategorisinde yüzlerce taze çiçek, taze ebeveyn olan yakınlarınızı sevindirebilmeniz için sizleri bekliyor. Yeni bebek kokusu kadar olmasa da mis kokulu çiçek aranjmanları için hızlıve güvenilir adres yine Cicek.com! Aileye yeni katılan üye her zaman heyecanı da peşinden getirir. Anne ve babaların akıllarında sürekli ona sağlamak istedikleri gelecek vardır. Kollarında duran bu küçük meleğin nasıl büyüyeceği konusunda endişeleri vardır. Onlar bu tatlı heyecanları yaşarken siz de onlara mutluluk verecek bir sürpriz yaparak bir az olsun rahatlamalarını sağlayabilirsiniz.

Yeni bebek için hediye almak çok eski bir gelenektir. Bizim adetlerimiz yeniliği sürprizle karşılamayı sever. Bu sebeple yeni eve, yeni işe ve de en önemlisi yeni bir hayata sürprizle gider, tebrik ederiz.

Hoşgeldin bebek çiçekleri, anne ve baba olma heyecanını ilk kez veya yeniden yaşayan sevdikleriniz için oldukça önemlidir. Hayatlarındaki bu büyük değişime ayak uydurmaya çalıştıkları ilk zamanlarda sevdikleri tarafından düşünüldüklerini bilmek yeni ebeveynleri mutlu edecektir. Ancak çiçeği göndermeden önce düşünerek bir tercihte bulunmanız gerekir. Şayet doğum sonrası hastaneye çiçek gönderecekseniz, yakınlarınızın ne kadar süre ile hastanede kaldıklarını öğrenmeli ve de çok yer kaplamayan doğum çiçekleri tercih etmelisiniz.

Doğum Yapan Anneye Çiçek Seçimi

#1 Saksıda Çiçek Aranjmanları

Eğer hastaneye doğum sonrasında çiçek göndermeyi düşünüyorsanız çok yer kaplayacak çiçek aranjmanları veya salon çiçekleri göndermenizi önermeyiz. Hem koyacak yer bulunması açısından hem de daha sonrasında eve geçildiğinde götürülebilmesi açısından oldukça zor olacaktır. Aynı şey yeni ebeveyn olan çiftin evi hakkında bilginiz yoksa da geçerli. Bu durumda en risksiz tercih saksıda veya vazoda hazırlanan kesme çiçek aranjmanlarıdır. Gerberalar, güller, lilyumlar, papatyalar, hüsnüyusuflar ve mevsime göre hazırlanabilen diğer kesme çiçeklerle hem mis kokulu hem de güzel görünümlü bir aranjman seçebilirsiniz.

#2 Çiçek Buketleri

Lilyumlarla veya güllerle hazırlanmış kucak dolusu bir çiçek buketi, yeni anne olmuş yakınlarınızın mutluluktan ağzını kulanlarına vardırabilir. Cicek.com’dan dilediğiniz sayıda hazırlanmış çiçek buketlerinden birini seçebilir ve sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

#3 Salon Çiçekleri

Eğer gönderdiğiniz çiçeğin uzun ömürlü olmasını hatta bebekle birlikte büyümesini istiyorsanız bir salon çiçeği de tercih edebilirsiniz. Eflatun veya beyaz orkidelerden tek dalın haricinde 2,3,4,5 dal seçeneklerinden birini tercih edebilir, Guzmania, Antoryum gibi renkli salon çiçeklerini ya da beyaz zambaklı spathiphyllumu seçebilir, Dieffenbachia gibi yeşil bir salon bitkisi gönderebilirsiniz.

#4 Çiçek Sepetleri

Yeni doğan bebek çiçekleri arasında en çok tercih edilen aranjmanlardan biri de yeni bebek konsepti ile hazırlanmış çiçek sepetleri. Çeşitli çiçeklerle hazırlanmış üzeri balonlarla ve ayıcıklarla süslenmiş bir çiçek sepetini sevdiklerinize gönderebilir, ailenin en yeni üyesine sevgi dolu bir hoş geldin diyebilirsiniz. Daha sonra da dekoratif olarak kullanılabilecek sepetler de sevdiklerinizin oldukça hoşuna gidecektir.

Yeni Bebek İçin Tebrik Mesajları

Çiçeğinize bir de size özel bir not ekleyebilir, sevdiklerinize tebriklerinizi kendi cümlelerinizle iletebilirsiniz. İşte bizim size önerebileceğimiz bazı tebrik mesajları; Hayatımıza neşe katacak melek nihayet geldi. Hoş geldi. Sağlık ve sıhhatle büyümesini diliyorum. Yeryüzünün en iyi anne ve babası olacağınızdan hiç şüphem yok. Dünyanın en güzel kokusu evlat kokusu derler. Onunla yarışamaz ama ben de sana bu mis kokulu gülleri yollamak istedim. Neşeniz, coşkunuz hiç bitmesin canım arkadaşım. Bana teyze olma hissini yaşattığın için teşekkür ederim canım ablam. Anne yarısı olmak bu kadar heyecanlı iken seni düşünemiyorum. Miniğimizle birlikte nice çılgınlıklara imza atacağız. Hoş geldi, iyi ki geldi. Hoş geldin tatlı bebek. Mutluluk getirdin dünyamıza. Hepimize umut getirdin. Kaderin, bahtın o güzel gözlerin kadar parlak olsun. Bebeğinizin dünyaya gelişini tebrik eder, vatanına ve milletine bağlı, ailesine sadık bir evlat olmasını dilerim.

Cicek.com, usta eller tarafından hazırlanan yüzlerce çiçek aranjmanı seçeneği ile yeni bebek heyecanlarına ortak olmak istediğiniz sevdiklerinizi mutlu edebilmeniz için çalışıyor. Siz de Cicek.com’un çeşitli indirimlerinden faydalanabilir, çiçek aranjmanlarınıza çeşitli yan ürünler ekleyerek hediyenizi özelleştirebilirsiniz.