Filtrele
Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.

Yıl Dönümü Çiçekleri

Aşk kadar güzel bir şey var mı şu hayatta? Aşk kadar güzel olan tek şey karşılıklı aşktır elbette. Siz de aşkınıza karşılık veren sevdiğinizin, hayatınıza anlam kattığı o günü Cicek.com’un Yıldönümü Çiçekleri ile en güzel şekilde kutlayabilirsiniz.

Evlilik kurumu, geçmişten bugüne gelen en sağlam olgudur. İki insanın kendi dünyalarını bırakıp el ele yeni bir dünya kurması, onun için bütün zorluklara göğüs germesi sonsuz saygı gerektirir. Evli çiftler için en önemli şeylerden biri de şüphesiz evlilik yıldönümleridir.

Bu özel günde acı tatlı anılarla geçen bir senenin bitmesi kutlanır ve gelecekte yine aşk dolu, mutluluk dolu yılların olması dilenir. Günün en önemli anı da sevdiğinizin sizin için seçtiği o hediyeyi açmaktır. Aşıklar birbirlerine en güzel hediyedir orası ayrı mesele ancak yine de inkar etseler de bir hediye beklerler sevdiklerinden. Hal böyle olunca da beklentiyi karşılamak bazen oldukça zor olabilir

Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri

Görünürde kadınlar için çok önemliymiş gibidir ancak erkekler de bu özel günü oldukça önemserler. Yani onlara da hediye almadan geçmemek gerek. Bu güzel ve anlamlı gün çiftlere özeldir. Bu günde sürprizler karşılıklı olarak yapılmalıdır.

Kadına Yıldönümü Hediyesi

Kadınlar genellikle ince düşünülmüş hediyelerden hoşlanırlar. Bu sebeple konuşmalarına iyi kulak verin. Size ne hediye alabileceğiniz konusunda mutlaka bir ipucu vereceklerdir. Ancak vitrinde görüp de “Ne kadar güzelmiş” dediği her çantayı, ayakkabıyı istemiyor, bunu da unutmamak lazım.Hediyenizi vermeden önce ofisine veya evine göndermiş olduğunuz bir yıldönümü konseptli çiçek aranjmanı ile kutlamanızı tüm güne yayabilir, ne kadar önemsendiğini ona hissettirebilirsiniz.

Erkeğe Yıldönümü Hediyesi

Erkekler genellikle kullanışlı hediyelerden hoşlanırlar. Uzun yıllar kullanabilecekleri cüzdan, saat gibi aksesuarları da oldukça severler. Özel bir hobileri varsa aktiviteye yönelik hediyeler de oldukça mutluluk verici seçenekler olacaktır.Doğru bilinen yanlışlardan biri de erkeklerin çiçekleri sevmediğidir. Erkekler de çiçek sever. Ona masasına koyabileceği mis kokulu bir çiçek aranjmanı yollayabilir veya bakımından zevk alacağı bir bonsai ağacı gönderebilirsiniz.Şunu da belirtmekte fayda var ki yalnızca evli çiftlere özgü değildir. Sevgililer için de oldukça özel anlamlar taşır. Sevgiliye hediye seçerken de en az evlilik yıldönümü hediyesi seçiyormuş gibi özenli davranılması gerekir. Yalnızca hediyeleşilen bir gün olarak görülmemelidir.

Sevgiliye yıldönümü sürprizi yapmak demek illaki pahalı hediyeler almak demek anlamına gelmez. Esas önemli olan içinizden gelerek onun için bir hediye seçmenizdir. Hayatınızda olduğu için teşekkür etmek, onu düşündüğünüzü dile getirmek için bir vesiledir. Bu bazen sizin kaleminizden çıkan birkaç dizedir bazen mis gibi bahar kokulu taze çiçekler. Eğer çiçek almayı düşünüyorsanız onun en sevdiği çiçeği tercih etmeye özen gösterin. Papatyaları seven sevdiğiniz, kapısını çalan bir buket papatya karşısında ne kadar mutlu olacak tahmin bile edemezsiniz.

Unutmayın; yıldönümleri, sonraki güzel senelerin yapı taşlarıdır. Siz de Cicek.com’un yıldönümü çiçekleri kategorisinden her zevke ve bütçeye uygun çiçek aranjmanlarından birini seçebilir, sevdiklerinizi mutlu ederken bütçenizi de kontrol atında tutabilirsiniz.